Dlouho očekávaný Partnerský program

Je nám ctí představit vám partnerský program, na který jste tak netrpělivě čekali a který jsme pro vás opravdu vymazlili, aby byl naprosto dokonalý. Kdo tedy má zájem nejen o vedlejší, hlavní ale také o pasivní příjem, čtěte pozorně.

Doporuč a vydělej s [HECCIG]

Program se točí kolem doporučení. Pokud nás a náš jedinečný sortiment doporučíte, získáte opravdu nemalé odměny.

Dnes jsme program dali na zkoušku našemu nejmladšímu kolegovi z týmu: Lukášovi, kterému je 18 let. Za 4 hodiny práce mu program bez větší námahy vydělal 470 Kč. Tuto odměnu získal za pouhých 6 objednávek. Stačilo mu k tomu jen vložit na Facebook několik příspěvků, do kterých vložil svůj referral link a rozhodil sítě po svých známých.

Má to potenciál

Výhody tohoto programu ve spojení s naším jedinečným sortimentem:

  • Denně odbavíme velké množství objednávek, prodáváme velice žádaný sortiment
  • Nikdo v celé Evropě nedisponuje podobným portfoliem produktů
  • Máme svou vlastní značku produktů [HECCIG] – nehrozí tedy prodej stejného portfolia výrobků
  • Naše značka a produkty jsou zcela nové a právě zažíváme dobu zavedení těchto produktů na celý trh
  • Jedná se o žádanou novinku, kterou zákazníci seženou jedině u nás
  • Do čtyřech měsíců budeme trh zásobovat i tabákovkami, a to opět pod svou vlastní značkou [HECCIG] Tobacco a také pod značkou NUSO
  • V našem portfoliu naleznete kompletní sortiment a již brzy bude k dispozici také záruční a pozáruční servis

Jak to funguje?

Registrační formulář naleznete v sekci Partnerský program. Po úspěšném zaregistrování budete mít k dispozici ve svém menu svou vlastní partnerskou zónu kde si můžete vygenerovat referral link a ten následně propagovat. Kde jej propagovat? Kdekoliv vás napadne, například na sociálních sítích Facebook, Instagram, Twitter. Na Facebooku je nespočet skupin, které diskutují a propagují ohřev tabáku značek Heets a přístrojů IQOS.

Doporučovat můžete i osobně. Pošlete link svým přátelům, rozhoďte sítě. Vaše oblíbené hospůdky by také jistě žádaly náš sortiment. A jak hospodě poslat link? Zajděte jednoduše jen za provozním a ukažte mu náš sortiment. Řekněte si o e-mail a odkaz mu pošlete.

Není nutný žádný vklad

Další nespornou výhodou je, že není třeba vydávat opravdu žádné peníze. Nic neplatíte, jen získáváte. Naopak se můžete těšit na různé akce a finanční bonusy. Jestliže budete potřebovat naší pomoc, není nic jednoduššího, než nám napsat e-mail, reagujeme takřka okamžitě.

Pojďte do toho s námi, využijte jedinečné šance být mezi prvními a vytvořme silný tým.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *