Kompatibilita náplní [HECCIG] s přístroji na trhu

V popiscích náplní máme uvedeno, že jsou kompatibilní se všemi přístroji na trhu. Přesto se nám stále množí dotazy na kompatibilitu náplní [HECCIG]. Rozhodli jsme se tedy vytvořit na toto téma článek, který budeme průběžně doplňovat a který reaguje na nejčastější dotazy zákazníků.

Trocha teorie o nahřívání náplní

Co náplň nahřívá? Náplň je nahřívána hrotem, na který se “napichuje”. Teplota tohoto hrotu je u různých přístrojů různá, a to od 200 do 300 °C. Pokud máte přístroj s nastavitelnou teplotou hrotu, můžete si sami určit intenzitu nahřátí. Tím ovlivníte chuť, ale také rychlost vybíjení baterie.

Co když náplň netáhne? Pokud náplň netáhne a máte čistý hrot, je nejpravděpodobnějším důvodem, že je v ní více směsi, než by mělo být. S tímto jevem se můžete setkat u tří až čtyř kusů na kartonu. Náplň lehce poválejte – změkne a potáhne více. A pokud nemáte čistý hrot/planžetu, očistěte ji.

Jak je to s místem mezi náplní a okrajem ohřívače? Pokud zde nějaké místo je, není to na škodu. Náplň ohřívá hrot, volným místem přichází vzduch, který dále prochází náplní – tento stav je ale spíše výjimečný a netýká se náplní [HECCIG]. Pokud zde místo není, nemělo by to být na škodu, náplň má drážky tak, aby byl vždy zajištěn dostatečný přísun vzduchu.

Fotografie od fanoušků

Všem autorům děkujeme. Fotky nám můžete sdílet ve Facebookové skupině Hecmanie.

Závěrem

Máme ověřeno, že na výrobci strojku z pohledu kompatibility náplní nezáleží. Pokud máte nastavitelnou teplotu a čas nahřívání, jako u některých námi prodávaných přístrojů HNB, může to být výhodou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *