heccig ccobato broskev krabicka cc 06 e1582062743314

Naskladnění produktů [HECCIG] Ccobato a [HECCIG] Healcier

[HECCIG] Ccobato

[HECCIG] Ccobato si můžete vyzkoušet díky vzorkům s příchutěmi broskev a hami meloun, které si můžete objednat zdarma a zaplatíte pouze za poštovné – v ČR 29,- Kč.

Série [HECCIG] Ccobato zahrnují luxusní práskací náplně, které si opravdu vychutnáte. Testy našich dvou příchutí – broskev a hami meloun – trvaly 8 měsíců, než získali svou luxusní chuť. Série [HECCIG] Ccobato překvapí také cenou, která se pohybuje kolem 700,- Kč za karton. V každém kartonu je 10 ks krabiček s 20 ks náplní. Náplně jsou práskací a při jejich použití se použitou vůní provoní celé okolí. Budete opravdu mile překvapeni, jak zdravá cigareta může chutnat.

Přibližně 100 prvních objednávek najde ve vzorcích také testovací vzorky připravovaných příchutí, a to příchuť káva s mlékem a příchuť originál s nádechem koření a santalového dřeva. Tyto dvě příchutě ještě ladíme k dokonalosti a začátek prodeje předpokládáme zhruba do dvou měsíců.

[HECCIG] Healcier

[HECCIG] Healcier jsou náplně s jemnou nahořklou chutí a ochuceným liquidem přímo v náplni. Najdete u nás širokou nabídku možných příchutí. Tato série není práskací.

Velmi zajímavá a výhodná je také cena série [HECCIG] Healcier, která se pohybuje kolem 650,-Kč za karton. V každém kartonu je 10 ks krabiček s 20 ks náplní. Vzorky série [HECCIG] Healcier jsou již delší dobu vyprodány, nicméně brzy dojde také k jejich naskladnění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *