Návštěva výrobního střediska v Číně

Zdravíme po delší době opět z naší prodejní kanceláře, teď již z Česka. Včera v pozdních hodinách večerních jsme se vrátili z našeho distribučního a výrobního střediska z Číny. Testování máme úspěšně za sebou a vy se již za krátko můžete těšit na vyvážené chutě našich náplní [HECCIG], ale nejen to.

Jaké novinky vás čekají?

V reakci na vaše časté dotazy jsme do náplní [NUTRISTICKS] přidali složku nikotin 6 mg, což jistě potěší zejména bývalé kuřáky.

Díky vysoké prodejnosti v České republice, tedy díky vám, jsme dostali opravdu exkluzivní cenu na náplně [NUTRISTICKS]. Těšit se tedy můžete na další výrazné zlevnění těchto náplní.

Také jsme sebou do ČR přivezli pár kartonů [HECCIG] Melon, které si teď u nás můžete koupit. A pokud na vás nezůstane, žádné obavy – další zásilka odjížděla rovnou za námi, takže za dva až tři týdny pro vás budeme mít připravené další.

Přikládáme pár fotografií z návštěvy, abyste se mohli podívat, jak vypadají provozní továrny v Číně, a jeden video pozdrav od našeho čínského obchodního zástupce, pana Mosse.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *