Nové tabákové náplně již brzy i v ČR

Tabákové náplně s výběrovým tabákem budou již brzy dostupné i u nás.

Můžete se těšit

Blíží se chvíle, kdy i Česká republika bude mít na výběr z konkurenčních tabákových náplní, které jsou kompatibilní se všemi přístroji na trhu, a to včetně přístroje IQOS. Zajišťujeme distribuci náplní NUSO, které na český trh přináší náplně s obsahem koření a výběrem čajových listů, a to s výtečnými příchutěmi.

Taktéž bude k dispozici i tabákový produkt pod naší vlastní značkou, tedy [HECCIG] Tobacco, který mícháme z výběrových tabáků, a to ve dvou tabákových sériích – jednu sérii s jemnější sílou tabáku a jednu sérii s tabákem plnějším, hutnějším a silnějším.

[HECCIG] Herb (připravujeme)

[HECCIG] Herb jsou náplně s obsahem koření, výběrem čajových listů a přírodního čajového extraktu. Vše je namícháno tak, aby náplň připomínala autentičnost a chuť tabáku. Od samého začátku výroby a distribuce značky [HECCIG] Herb jsme se dostali opravdu na vysokou úroveň kvality bylinných náplní. Úroveň kvality jde opravdu poznat na první pohled. Náplň [HECCIG] Herb je stavěna v opravdu robustním papírovém obalu, která nedává šanci jakémukoliv zničení náplně. Celkově působí velice luxusním a bytelným dojmem.

[HECCIG] Tobacco (připravujeme)

[HECCIG] Tobacco jsou náplně s obsahem opravdového výběrového tabáku a nikotinu.

[HECCIG] Ccobato

Série [HECCIG] Ccobato je opatřena práskací kuličkou, která obsahuje přírodní aroma a cigaretě poté dodá chuť opravdových ovocných plodů. Vůně ovocné náplně se poté rozvine v celé místnosti. Série [HECCIG] Ccobato se tak chuťově podobá sérii korejských náplní, známých pod značkou FIIT. Před samotným prásknutím chuť připomíná opravdový virginský tabák. Máte tak hned dvě možnosti výběru rozdílných příchutí v jedné cigaretě.

[HECCIG] Healcier

Série [HECCIG] Healcier je spíše zaměřena na jemnou hořkost. Je zde obsaženo o 20 % více čajových listů, a tím pádem méně koření. Nicméně každá série si najde svého uživatele. Jak my říkáme, je to jako s vínem. Někdo má rád sladší – a to je právě série [HECCIG] Ccobato – a někdo více hořké a trpké – to zase představuje série [HECCIG] Healcier.

Série NUSO (připravujeme)

Tabákové náplně NUSO se proslavily svou originální tabákovou příchutí hlavně ve třetích zemích, kde se prodávají od samého vzniku HNB (Heat Not Burns), tedy ohřívání tabákových náplní.

Jejich tabák je pečlivě namíchán a dováží se ze Zimbabwe. Tato země je známá svými luxusními tabákovými výrobky. U nás byly z této země distribuovány například známé cigarety značky Winston, jejichž obsah tvořil právě tabák ze Zimbabwe. Jistě si mnozí z vás na tuto značku cigaret pamatují.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *