NOVINKA – Nové tabákové cíga (náplně)…. již brzy i v ČR

Tabákové náplně s výběrovým tabákem , již brzy v České republice.

Již se blíží chvíle, kdy i Česká republika bude mít na výběr z konkurenčních tabákových náplní, které jsou kompatibilní se všemi přístroji na trhu a to vč. přístroje IQOS.

Distribuci náplní NUSO zajišťuje naše společnost Modul-LEG s.r.o., která po celou dobu na český trh přináší náplně s obsahem koření a výběr čajových listů a to s výtečnými příchutěmi.

Taktéž bude k dispozici i tabákový produkt pod naší vlastní značkou, tedy [HECCIG]Tobacco, kde se již snažíme v co největší míře namíchat z výběrových tabáků a to ve dvou tabákových sériích, tedy série s označením [HECCIG]Tobacco a to s jemnější sílou tabáku a jako sérii číslo dvě s tabákem plnějším-hutnějším-silnějším.

 

Nadále tedy již budeme série [HECCIG] rozdělovat na dvě samostatné série a to:

 • [HECCIG] Herb – náplně s obsahem koření, výběrem čajových listů a přírodního čajového extraktu.

 • [HECCIG] Tobacco – náplně s obsahem opravdového výběrového tabáku a nikotinu.


 

Luxus a chuť nade vše…… to je [HECCIG]Herb

Od samého začátku výroby a distribuce značky [HECCIG]Herb jsme se dostali opravdu na vysokou úroveň kvality bylinných náplní. Úroveň kvality jde opravdu poznat na první pohled.

Celková náplň [HECCIG]Herb je stavěna v opravdu robustním papírovém obalu, která nedává šanci náplni jakékoliv deformace.

Celkový dojem působí svým vzhledem velice luxusním a bytelným dojmem.

!Náš TIP! Po ohřátí a tzv. dokouření náplně ze série [HECCIG]Ccobato můžete po otočení vyčistit s touto náplní svůj přístroj, aniž by jste se museli bát zalomení keramické planžety. Ano i na toto jsme v luxusní sérii [HECCIG]Ccobato mysleli.

Náplně [HECCIG]Herb – jsou s obsahem výběrového koření, výběrem čajových listů a přírodního čajového extraktu. Vše je namícháno tak, aby náplň připomínala autentičnost a chuť tabáku .  

 


 

Série [HECCIG]Herb s podtitulem Ccobato a Healcier…….

 • Série [HECCIG]Ccobato je také opatřena práskací kuličkou, která obsahuje přírodní aroma a cigaretě poté dodá chuť opravdových ovocných plodů. Vůně ovocné náplně se poté rozvine v celé místnosti.

Sérii [HECCIG]Ccobato se tak velice autenticky a chuťově podobá sérii korejských náplní, známých pod značkou  FIIT.

Před samotným prásknutím cigarety- náplně chuť ohřívané náplně [HECCIG]Ccobato připomíná autentickou chuť opravdového virginského tabáku. Máte tak hned dvě možnosti výběru rozdílných příchutí v jedné cigaretě

 • Série [HECCIG]Healcier je spíše zaměřena na jemnou hořkost. Je zde obsaženo o 20% více čajových listů a tím pádem méně koření. Nicméně každá série si najde svého uživatele.

Tyto dvě série byly vytvořeny pro dva rozdílné tábory chuťových buněk. jak mi říkáme je to jako s vínem. Někdo má rád sladší a to je právě série [HECCIG]Ccobato a někdo hořčí, trpějšía to představuje série Série [HECCIG]Healcier.

Co přináší a jaké jsou výhody [HECCIG]Herb

 1. Rozhodně jako první zde musíme uvézt zdravější složení a to bez-tabákové. Náplně neobsahují žádné omamné látky (jsou bez obsahu nikotinu).
 2. Jsou vhodnější pro astmatiky a těhotné ženy. Ovlivňují v menším měřítku cesty dýchací.  I když tyto věty nejsou košér. Je lepší nekouřit- neohřívat vůbec.
 3.  Výhodou, která se opravdu dá nazvat opravdovou výhodou je ta, že se dají ochucovat a to jakoukoliv chutí. Zákon totiž zakazuje ochucovat pouze cigarety, náplně, které obsahují tabák.
 4. Další výhodou je opravdu příznivá cena. Náplně nejsou zatíženy spotřební daní a cena je tedy o to nižší

A naopak co bude přinášet a jaké budou výhody [HECCIG]Tobacco a značka NUSO:

 • Tabákové náplně NUSO se proslavily svou originální tabákovou příchutí hlavně v třetích zemích, kde se prodávají od samého vzniku HNB (heat not burns), tedy ohřívání tabákových náplní.

Jejich tabák je pečlivě namíchán a získává se ze Zimbabwe. Tato země je známá svými luxusními tabákovými výrobky. U nás byly z této země distribuovány např. známé cigarety značky Winston, kterým obsahem byl právě tabák ze Zimbabwe. Jistě si mnozí na tuto slavnou značku cigaret pamatujete.

 • Spolu s produktem NUSO budou distribuovány náplně naší vlastní značky, tedy značky [HECCIG]. Snažíme se v co největší míře namíchat z výběrových tabáků 2 své vlastní série, tedy série s označením [HECCIG]Tobacco se sílou tabáku a to jemnější a jako druhou plnější-silnější.
 • Hlavní nespornou výhodou série [HECCIG]Tobacco a NUSO bude jejich cena, která se bude pohybovat až o 15% levnější před svou konkurencí.

Tak jako značka NUSO budou distribuovány do třetích zemí(bez EU) náplně [HECCIG]Tobacco s příchutí mentolu a borůvky.

Tak jak je zvykem, nebo-li dáno zákony EU do České republiky se dostanou jen náplně bez příchuti, tedy neochucené,tabákové. Nicméně právě proto jsme tu my, abychom vám dodali chuť ovocných náplní a zároveň, aby jste pocítili autentičnost tabáku.


 

Budeme silní – buďme Team

Chcete být hned na samém počátku součásti našeho Teamu? Máte možnost se s námi do toho okamžitě zapojit a využít tak jedinečné šance..

Obchoďákem na svých vlastních nohou, nebo jen Affiliate partner a čerpat finance z provizí ?

Jako náš obchodní partner musíte projít, naším krátkým náborem na pozici obchodního zástupce. A nebo se můžete pouze zapojit do našeho affiliate provizního programu a být tak první u toho…

U toho všeho……ale hlavně, být u toho všeho s námi…….


 

Jen tak v rychlosti……  Nejen prodejci tabáku, ale i hospůdky a restaurace budou našimi velkoobchody

Jste-li majitelem restaurací, můžete se stát naším jedinečným partnerem.

A co vám nabízíme ?

V dnešní době se dá říci s nadhledem a trochou toho humoru skoro více než stát…

Nabízíme vám určitou  podporu:

 1. Rozhodli jsme se, že veškeré restaurace budou naše produkty dostávat vždy za nejvyšší možnou velkoobchodní cenu.
 2. Dále vám budeme přispívat na drobné potřeby restaurace, tzn. pivní tácky, hetelníky, ubrusy.
 3. Vaše hospůdka bude mít krásnou reklamu na našich webových stránkách a ve všech našich sociálních médií.
 4.  Naše produkty nemusíte kupovat – zboží vám poskytneme na komisní prodej a vždy vám zboží budeme včas doplňovat.

Chcete li se stát naším velko-obchodním partnerem stačí se zaregistrovat a jste hned v našem Týmu. Budeme vás poté kontaktovat, řekneme vám veškeré potřebné info, vybavíme vás produkty a můžeme hned začít

A nebo, chcete-li ještě vědět další informace pište na email: info@hecmania.cz , zanechte nám ve zprávě váš telefonní kontakt a vše vám rádi zodpovíme.

Tabáková řada [HECCIG] bude v prodeji začátkem září 2020.

S pozdravem váš Tým [HEC]Mania.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *