Porovnání spotřeby tabáku s konkurencí, aneb potřebuji vůbec nikotin ?

Porovnání spotřeby tabáku s konkurenčními přístroji 

Náplně [HECCIG] jsou použitelné s běžnými konkurenčními přístroji na trhu. Zvažte však použití konkurenčních přístrojů, které svým výkonem jsou navrženy jen pro použití marketingových. Že nechápete. Podívejte se na porovnání spotřeby náplně s našimi a konkurenčními přístroji.

Mezi další výhody našich přístrojů jsou :

  1. nastavení doby ohřevu až do 6 minut.
  2. Nastavení teploty ohřevu do 300st.
  3. Automatické samočištění po 5 cigaretě.
  4. Pauza a pokračování v kouření.
  5. Kouření více (až 25) náplní na jedno nabití.

…a mnoho dalších výhod (dle daného přístroje)

Detailní zobrazení ZDE

 

 

 

 

 

A proč je rozdíl takový markantní ?

Důvod je jednoduchý. Konkurenční firma má v portfoliu jako hlavní zdroj živnosti prodej tabáku. Prodej tabáku je a byl nejlepší business všech dob a je tomu a myslíme si, že tomu tak bude i do budoucna. Zároveň však má konkurenční firma v portfoliu i výrobu a prodej přístrojů na zahřátí tabáku.

Otázkou je ale proč? Vždyť jestliže jsem výrobce pohonných hmot, také k tomu nevyrábím auta.

Důvod je zcela neuvěřitelný, ale jednoduchý. Tyto přístroje slouží a jsou produkovány pouze k tomu, aby svým provedením a nastavením spotřebovali méně tabáku, což v podstatě nedává smysl, že?

Ale smysl to dává a dokonce velký:

Jestliže v přístroji spotřebuji méně tabáku, naše tělo dostane méně látky nikotin, než je zvyklé a tím pádem spotřeba náplní je daleko větší. U průzkumu bylo zjištěno, že v případech používání těchto přístrojů mají spotřebitelé větší spotřebu náplní, než před tím, než přešli z normální cigarety. Tyto testy dokázali, že nárůst je větší až o 35%.

Je tedy potřeba zvážit, jestli nákupem ať už takových to dotovaných přístrojů se jejich nákup vyplatí. Jestliže při průměrné spotřebě 1 krabičky náplní/den spotřebuji o 35% více náplní. To znamená navýšení mé peněženky o +1050,-Kč/měsíc a aby bylo číslo navýšení zajímavější je to o +12600,-Kč/rok.

Za tyto peníze si mohu koupit např. na našem e-shopu www.hecmania.cz , každý rok cca  9 nových přístrojů, také se zárukou okamžité výměny, které obsah náplně spotřebují až na 93% a tím pádem nebudete  mít nutkání tolik náplní spotřebovat, protože do svého těla dostanete tzv. zvyklou “dávku” nikotinu. S kombinací se zdravými cigaretami HECCIG bude má spotřeba na číslech obrácených tedy razantně ušetřím, ušetřím více na zdraví a ještě budete své tělo od návykové látky nikotin postupně zbavovat. Proto je HECCIG nazýván právem ZDRAVÁ CIGARETA.

Potřebuji vůbec nikotin?

Úkolem zdravé cigarety [HECCIG], je postupné odvykání na návykovou látku nikotin, která je zdrojem závislosti. Tento způsob je nejpřirozenější a velice jednoduchý. Vše je založeno spíše na psychice. Výzkumy ukázali, že jediné co kuřák potřebuje k životu je: cítit v puse filtr cigarety a vidět dýmivost. Ostatní je pouhá psychika. Tedy odvyknutí na nikotin je z naší zdravou cigaretou již hračka.

S pozdravem Tým Hecmania.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *