Snaha se cení…….Čím ještě pomoci, aneb specialisté v novém E-shopu

Také i my bychom se rádi v dnešní době podíleli na jakési prosperitě občanům. Nicméně naše divize našich cigaretových náplní nemá v tomto nic moc co nabídnout.

Nebo-li vlastně má !……

Je zde to co si myslíme, že nějaký smysl v dnešní době tedy má. Lidé teď musí bohužel obracet každou korunu a i přesto, že nejsme schopni do-zásobit náš sklad do 100%,  i my jsme tedy zvolily jedinou rychlou možnost pomoci a na 14-dní, nebo do vyprodání zásob vám nabízíme opravdu exkluzivní ceny.

Nenazýval bych to v dnešní těžké době ani akcí, spíše možností pomoci a úlevy či úspory financí.

Udělali jsme to, co se nebude jen tak často opakovat. Snížili jsme pro vás ceny (na 14-dní, nebo do vyprodání zásob) na úplné možné minimum. Takovéto ceny od nás dostávají ty největší velkoobchody a i vy máte 14-denní možnost nakoupit si naše [HEC] SÉRIE cigaretových náplní za jedinečnou cenu.

Nevíme jestli zásoby vydrží 14 dní a na každého se dostane, nicméně jak říkáme lepší něco, než nic, aneb….snaha se cení.

 

Čím tak ještě pomoci a jak nejlépe ?

A tak jsme přemýšleli….čím tak pomoci více, co v České Republice stále v dnešní těžké době chybí? Co udělat pro pomoc s naším dnes největším nepřítelem, který nás tak svazuje, s nepřítelem, který nese název  korona-vir. ? A čím pomoci po zároveň i po úspěšném konci, po jeho záhubě ? Jak zajistit, aby se to vše neopakovalo znova a znova….

Co….Co tak zajistit v dnešní době…….

Přeci jen nápad by tu byl, aneb vše je poprvé, někde se začít musí.

Napadla nás myšlenka ochrany co největšího spektra lidí. A to jak v dnešní době, tak po úspěšném zdolání korona-virusu.

Opět je zde díra a opět se můžeme potýkat s nedostatky. Gelů a desinfekčních přípravků již začíná být na trhu dostatek i když ceny těchto gelů nejsou ještě někdy moc přívětivé.

Zjistily jsme, že v České Republice je velký nedostatek desinfekčních přístrojů a stojanů na gely. Dodavatelů je opravdu hodně málo, dokonce si dovolíme tvrdit, že přímých dodavatelů, kteří se těmito speciálními desinfekčními dávkovači a stojany zabývají, by se dali spočítat na jedné ruce…. a to je může být i závažný problém do budoucna.

Tým [HEC]Mánia


 

Budeme specialisté a budeme součástí pomoci…..

Díky znalostním, které nám dnešní doba přinesla jsme se tedy rozhodli stát se specialisty v tomto odvětví. Spojily jsme se z výrobci desinfekčních senzorových automatů, objednali jsme dávkovače v hojném množství a jsme připraveni naší zemi pomoci hlavně i s tímto typem ochrany.

V úterý dne 21.04.2020 pro vás otevíráme nový E-shop s desinfekčními přístroji a dávkovači, hygienickými gely s exkluzivní cenou atd…

Pro města jsou objednány stojany s desinfekčními dávkovači, do veřejných prostor senzorové dávkovače na gely a desinfekci atd….. Zboží je právě teď na cestě k nám po moři a jeho prodej bude zahájen do 20-25 dní od dnešního dne. Od úterý se přijímají před-objednávky, kde máte možnost vy, města, nemocnice, velkoobchody, nákupní centra a další instituce a provozovatelé veřejných míst si tyto dávkovače, stojany a gely před-objednat a zajistit si tak včasné dodání a rezervaci produktu.

 

Zboží na našem novém E-shopu bude přímo po spuštění nabízeno za opravdu exkluzivní ceny. Veškeré přístroje na našem novém E-shopu: hecprotect.cz,  jsou v řadě PROFI a z naši strany je zde poskytován jak záruční, tak i pozáruční servis. Díky napojení na světového výrobce těchto speciálních dávkovačů a hygienických produktů jsme tak schopni poskytovat veškerý FULL servis, velkou kvalitu výrobků a exkluzivní bezkonkurenční ceny.

A co pro obyčejné lidi……

Nebojte, myslíme na všechny. I pro vás klasické smrtelníky jsou zde nabízeny gely a senzorové dávkovače za opravdu nízké ceny. Tyto dávkovače by měli být v každém případě součástí každé domácnosti.

Buďme již vždy připraveni na dobu plnou virů, bakterií a postarejme se o lepší kompletní hygienu a eliminujme možnosti šíření bakterií a virů.

Tak poj´dme do toho Váš Tým [HEC]Protect   ….nově od úterý 21.04.2020 na našem novém E-shopu :  hecprotect.cz

 

ilustrační obrázky

Na veřejné prostory nabízíme městům instalaci automatizovaných senzorových dávkovačů desinfekcí a gelů.

V případě zájmu o představení produktu, cenovou nabídku, nebo instalaci s kompletním servisem nás neváhejte kontaktovat na info@hecprotect.cz . Veškeré další informace naleznete již od úterý 21.04.2020 na našem novém E-shopu : hecprotect.cz

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *