Bezproblémové odstoupení od smlouvy – vrácení zboží dohodou -40%

Napište nám prosím na e-mail info@hecmania.cz číslo objednávky a sdělte nám svůj požadavek na odstoupení od smlouvy. Specifikujte také, zda chcete odstoupit od smlouvy jako celku (lze do 14 dní a neporušeného nákupu- karton vracíte jako karton a krabičku v neporušeném obalu). takto je vám vrácena celá vámi zaplacená částka, bez jakýchkoliv poplatků a to včetně bez toho, aniž by jste platily za zpětnou dopravu zboží k nám)obdržíte unikátní kod pro přepravce…)

Jestliže toto nesplňujte tak se potom jedná o dohodu na vrácení části zboží, kde ze zboží, které k nám zašlete je odečteno 40% z ceny s DPH. Přiložte také sken nebo fotku originálu faktury a číslo vašeho bankovního účtu.

Nejste si jistí ? 

Pokud si nejste jisti 100% stavem vraceného zboží, uveďte to prosím hned v prvním e-mailu, přiložte telefonní kontakt na vás, fotografie a na všem se lidsky domluvíme.

Jako vrácení zboží -40% (bez nároku odstoupení od smlouvy) je považováno

  • nákup celého kartonu, ale vrácení krabiček
  • vrácení poničeného kartonu nebo krabiček

Co nevracíme ? – co prosím neposílejte ?

  • vrácení poškozeného nebo znečištěného zboží
  • vrácení hygienicky znehodnoceného zboží

Jestliže k nám i přes to zboží pošlete, zboží vyfotíme a bude zde čekat na vaše vyzvednutí.

Svoz zboží – ZÁSILKOVNA

Téměř obratem vám pošleme unikátní kód pro přepravce zásilkovny. Stačí tedy zajít do nejbližší zásilkovny, zásilku zde zanechat a balíček již míří zpět na naší adresu. Díky tomuto kódu za dopravu neplatíte. Do balíčku vložte zboží, kopii objednávky/faktury a viditelně jej označte nápisem “vrácení zboží” – urychlíte tak celý průběh zpracování vašeho požadavku.

Hotovo

Jakmile balíček přijmeme a zboží zkontrolujeme, odešleme vám platbu zpět metodou, kterou jste nám za zboží zaplatili. Pokud by to nebylo možné, vrátíme vám peníze na uvedený bankovní účet. Obvykle vše stíháme do 10-14 kalendářních dní.

 

Celé znění průběhu odstoupení od smlouvy právním jazykem naleznete v našich obchodních podmínkách.