FAQ – Co to je [HEC] KLUB ?

Nejčastější otázky ( FAQ )

Co je a k čemu slouží [HEC]KLUB ?

[HEC]KLUB je určen pouze pro zákazníky, kteří si koupí náš revoluční přístroj HECCIG® HYBRID ALL in ONE.

Zakoupením přístroje HECCIG® HYBRID ALL in ONE získáte jedinečný kód (naleznete na obalu přístroje), kterým se zaregistrujete do našeho [HEC] KLUBU.

Zde již na vás čekají jedinečné akce, slevy dárky, bonusy a také jako NOVINKU chystáme body za nákupy.

Prostě si vás budeme hýčkat, protože jste zákazníkem opravdu jedinečného VIP revolučního přístroje HECCIG® HYBRID ALL in ONE.

A takový zákazník u nás dostává opravdu jedinečné příležitosti nákupů, bonusů, dárků a slev. Vždy pro vás budeme mít něco výjimečného.

Proč si musím kupovat váš přístroj, když již mám svůj? Nejde se zaregistrovat jiným způsobem? 

ZBAVTE SE VŠECH VAŠICH DALŠÍCH PŘÍSTROJŮ, POUŽÍVEJTE NÁŠ PŘÍSTROJ VŠE V JEDNOM : HECCIG® HYBRID ALL in ONE

Náš přístroj HECCIG® HYBRID je jedinečný, není stejný jako máte vy. Tento přístroj umí vše v jednom a nahradí tedy všechny vaše přístroje a vaporizéry.

Zde je krátké PROMO-VIDEO o tom, co vše tento revoluční přístroj umí :

 

HECCIG® HYBRID umí opravdu mnoho, zejména :

  • Zahřívá tabákové a bylinné náplně, a to jak náplně (KONKURENČNÍ) pro indukční ohřev , ale také i náplně hrotové, planžetové – tedy umí nahřívat náplně všemi dostupnými technologiemi.
  • Náplň vám zároveň i ochucuje, máte k dispozici na výběr mnoho druhů příchutí. ! TIP ! Při použití ovocné náplně např.HECCIG® BANÁN, TŘEŠEŇ a další spolu s HYBRID aroma podem si vykouzlíte další variace chutí,
  • Můžete si vychutnávat vaší vášeň, kouření-vapování opravdu po neomezenou dobu. Při ukončení procesu zahřívání, totiž automaticky přístroj přepíná na proces vapování. Není potřeba nic zapínat, přístroj je stále v pohotovostním režimu a na proces vapování je tedy vždy připraven.
  • Tím jsme zde uvedli další vlastnost jedinečného revolučního přístroje HECCIG® HYBRID a to je ta vlastnost, že máte na výběr:
  • Jste pouze vaper? Můžete tedy pouze vapovat.
  • Nebo máte raději proces se zahřívání náplně? Žádný problém. Používáte tedy pouze proces zahřívání.
  • Nebo máte rádi obojí ? Opět tedy žádný problém. Zvolte si na jaký proces máte zrovna chuť, náladu, popřípadě zvolíte-li proces zahřívání, tak po dokončení tohoto procesu zahřátí,můžete i nadále pokračovat v procesu vapování bez nutnosti žádného nastavování, mačkání a ani žádné čekání. Dokonce můžete nechat v přístroji i nadále použitou vyhřátou náplň a rovnou tedy bez zdržování pokračovat ve vapování. Opravdu je jen na vás co si zvolíte, na jaký proces budete mít zrovna náladu.
  • Přístroj se také velice hodí v případech, kdy vám náplně dojdou, nebo jste si náplně zapoměl(a) doma… Opět žádný problém, vaše požitky se i přesto to stejně naplní. Prostě v tuto nemilou chvíli použijete proces vapování a váš požitek se i tak naplní.

Jestliže jsme vás těmito body zaujali tak věřte, že toho je ještě mnohem více: Jestliže tedy nechcete nosit v kapse mnoho různých druhů zařízení, el.cigaret a přístrojů, po kapsách lahvičky s e-liquidy, tak , kde si u všeho musíte kontrolovat stav nabití a stav e-liquidu, máte rádi pohodlí a přehled, kde není potřeba toto řešit a ještě k tomu ušetříte opravdu velké peníze na slevě v [HEC]KLUBU,Je přístroj a [HEC]KLUB určen právě pro váS, tedy spíše si myslím, že je to tak zajímavé, úsporné, elegantní a pohodlné, že to zaujme opravdu každého.

Cena přístroje za který se přístroj nabízí se zdá být i přes novinku jakou přístroj je velice výhodná. 

Ano, cena přístroje je momentálně na nejnižší možné prodejní hranici a to i přesto, že se jedná o absolutní světovou novinku. Našim cílem je a bude snížení ceny za zahřívané výrobky, díky nám tak vznikne v České republice zdravé konkurenční prostředí s více značkami a ne pouze s jednou, která si tak může diktovat přemrštěné ceny zahřívaných výrobků.

Plánujete akce ve stylu např.kup si 5 kartonů a dostaneš přístroj zdarma?

Víme, že trh nabízí mnoho přístrojů a většinou je zde lákavá nabídka kup si 2x karton a získáš přístroj za 499,-Kč, nebo podobné nabídky. My jdeme cestou většího nákupu přístroje, ale velké získané úspory. Nicméně máme zde bodový systém, kdy za své získané body za nákup si můžeš přístroj vyměnit.

Jaké tedy přímé výhody mi na začátku nabídne vstup do [HEC]KLUBU.

Cena je tedy spíše nižší hranice než vyšší, ale i přesto, jsme zašli ještě v úsporách mnohem dál a přinesli jsme tak opravdu velkou úsporu směrem k zákazníkovi.

Při přečtení dalších pár řádek zjistíte, že přístroj v podstatě získáte ZDARMA a ještě mnoho peněz ušetříte.

Jak je to možné, ptáte se? Je to tím, že jste se zakoupením a registrace přístroje u prodejce, nebo na našem e-shopu stali členy [HEC]KLUBU, který vám nabízí velké slevy na náplně a hybrid aroma-pody a to po dobu 3 měsíců. Schválně, každý si spočítejte, kolik ušetříte na zahřívaných náplních.

Na čem a jak ušetřím? 

Dnešní cena na trhu konkurenčních zahřívaných tabákových náplní – kartonů (bez slev) je cca 1200,-Kč. Karton a cena pro členy [HEC]KLUBU je ale za pouhých (679,-Kč/bylinné s nikotinem, nebo 799,-Kč/tabákové ).Na výběr jsou zde i 3 značky, zákazník má tedy opravdu z našeho portfolia velký výběr.

Díky tomu, že jste členy [HEC]KLUBU, tak na jednom kartonu ušetříte až 520,-Kč. Karton náplní koupíte tak levněji a to o neuvěřitelných 50-70% oproti ceně konkurenční. A jakou spotřebu kartonů máte?

Můžete počítat jak chcete, ale vždy zjistíte to, že díky tomu, že jste vlastníkem revolučního přístroje HECCIG® HYBRID, ušetříte spousty peněz.

To samé platí o AROMA PODECH. Běžná cena AROMA POD je cca kolem 90,-Kč /2ml. U nás, opět, jakožto člen v našem [HEC]KLUBU získáváte AROMA POD za cenu  53,-Kč/ks/2ml. Tedy o 37,-Kč levnější, což je levnější o  cca 70 % levněji.

Jak je to se záruční dobou, servisem? 

Záruční doba je standardní, což znamená 2 roky. Servis provádí naše společnost. Co se týká procesu oprav, reklamací, budeme v případě nutnosti měnit přístroj reklamovaný za nový, tak aby se nestalo to, že zákazník zůstane bez přístroje. To je naše priorita.

Bude možné si přístroj někde půjčit, vyzkoušet ?

Nemůžeme zde samozřejmě mluvit za prodejce, zde ta možnost jistě bude. U nás na e-shopu nikoliv.

Kde si budu moci nárokovat slevy na karton, aroma-pody?

Možností je několik:

  • V dalších e-shopech, které budou označeny jako: HECCIG® HYBRID VIP PARTNER – PRODEJNA

Registrace přístroje a nákupv [HEC]KLUBU (SLEVOVÉ ZONĚ) je zcela jednoduchý, koukněte:Co ještě mohu získat, jakožto majitel HECCIG® HYBRID

Máte příležitost stát se ,třeba jen občasným prodejcem přístroje, nebo třeba i velice úspěšným prodejcem, kdy za jeden prodaný kus, získáte provizi v hodnotě 500,-Kč. Ale nejen za přístroj, registrací, jakožto náš partner B2C dostanete provizi z celého našeho portfolia produktů. Opět je to jednoduché. Propagační programi máme dokonce dva.  Více info o tom jak můžete doporučit a vydělávat v sekci :  Propagace – B2C/HECCIG® HYBRID