Domů

a nebo do vyprodání zásob

NOVINKA Heccig® Hybrid All in one

Registrace zde

nOVINKY Z [hec]Manie.cz

  • Začínáme ochucovat – více se dozvíte v následujícím blogovém banneru : “V aromatech a ochucování jsme prostě jedničky”.
  • Akce pro Velkoobchod – Objednávejte přes naše CALL centrum a získávejte za vaše objednávky věcné dary :  tel: +420 355 455 565
  • Milí zákazníci – Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte přístup k dalším skrytým akcím 
  • Vyzkoušejte ZDARMA vzorky – našich nových HECCIG® NICCO a HECCIG® ZERO
  • Výprodej Black Series HECCIG® se slevou až- 50% 
  • [HEC]Mania ve filmu. Ano i naše produkty si v tomto filmu zahrály. Mrkněte na to.
  • Bar- fuel : E-liquid od světové firmy HANGSEN. To je prémiová řada e-liquidů. Již v prodeji za skvělé ceny. 
  • Novinka – zahřívané tabákové náplně NUSO a KUANZHAI.
Více informací

 aromata a nové hnB řady – kuanzhai

V AROMATECH A OCHUCOVÁNÍ JSME PROSTĚ JEDNIČKY

Víte, co je nejlepší? Být první. A právě v oblasti aromatech a ochucování jsme jedničky! Neusnuli jsme na vavřínech a s příchodem nových zákonů a nařízení jsme připraveni dál uspokojovat vaše potřeby s naší aromatizací filtrů ve stejné skvělé kvalitě, ba dokonce s ještě inovativnějšími systémy aplikátorů, které si zamilujete.

A teď přicházíme s akcí NUSO GOLD a NUSO INDIGO, doplněnou o úplně novou inovaci v aplikaci aromata – HEC Click, a to hned v 10 příchutích! Pro milovníky praktičnosti a novinek jsou tu naše oblíbené HEC Pearls, které teď nabízíme spolu s aplikátory pro ještě pohodlnější vkládání do filtrů.

A co říct na E-Liquid Bar-Fuel od firmy Hangsen? Světová značka v oblasti prémiových e-liquidů, a to za fantastické ceny!

A teď k tomu nejlepšímu – naši vlastní inovaci, HEC Click. Nejpohodlnější, nejrychlejší a za perfektní cenu! Aplikátor liquidů-aromat do filtrů cigaret, včetně SLIM cigaret. HEC Click vám dodá liquid – aroma až do 840 filtrů cigaret, a to v pohodě a rychlostí blesku.

Naplňte své cigarety aromatem ve 3 jednoduchých krocích: 1) Sundejte víčko. 2) Nasadíte filtr na aplikátor. 3) Otočte dle své vlastní intenzity chutě.

Tak co, nechcete být i vy součástí této inovace? Užijte si každou cigaretu s plnou intenzitou chutí, kterou si zasloužíte!

NOVINKA – HECCIG® SUORIN AIR HYBRID POD KIT

Opakovatelně-plnitelná a dobíjecí el.cigareta HECCIG® Suorin

Vítejte v budoucnosti vapování s HECCIG® Suorin Air Hybrid Pod Kit!

Představujeme revoluční hybridní elektronickou cigaretu, která přepisuje pravidla hry: HECCIG® Suorin Air Hybrid Pod Kit. Zkombinovali jsme ty nejlepší vlastnosti plnitelných pod systémů s tradičními jednorázovými e-cigaretami a vytvořili tak produkt, který je nejen efektivní, ale i ohleduplný k vašemu rozpočtu i životnímu prostředí.

Díky možnosti opakovaného nabíjení a plnění je HECCIG® Suorin Air vaším spolehlivým parťákem na cestě za bezstarostným vapováním. S cartridge schopnou až osmi opětovnými doplněními se stáváte pánem svého vlastního vape osudu. Každý kus Suorin Air Hybrid Pod Kitu je jako osm jednorázových e-cigaret, ale s tou výhodou, že šetří nejen vaši peněženku, ale i planetu.

Připravte se na zcela nový způsob vapování s HECCIG® Suorin Air Hybrid Pod Kitem. Buďte průkopníkem a vstupte do budoucnosti vaporizace ještě dnes!

 

 

Nová řada e-cigaret HECCIG® SALT DV2 a HECCIG® SALT MINI

Nové řady jednorázových a dobíjecích E -CIGARET HECCIG® SALT DV2 a HECCIG® SALT MINI jsou zde.

HECCIG® ŘADY SALT jsou dostupné ve variantě s nikotinem – solný nikotin se sílou 15mg – jsou tedy určeny spíše pro kuřáky zkušenější. K dispozici jednorázové SALT MINI, nebo dobíjecí se systémem výměny hlavy s liquidem –  a to jako celý START KIT HECCIG SALT DV2 s možností výměny hlavy – POD systém.

 
zde v prodeji

NOVÉ ANDĚLSKY BAREVNÉ ŘADY

HECCIG® ZERO 0% NIKOTINU A HECCIG® NICCO 1,7% NIKOTINU jsou zde

Nový HECCIG® prošel nejen rebrandingem, kde na první pohled upoutá lákavý vzhled, ale především změnou složení. Díky tomu si nyní můžete užít nové a ještě lepší příchutě. Základním stavebním kamenem všech příchutí je nově směs Kentucky Tobacco. Naplno si ji vychutnáte, pokud nevyužijete možnosti prásknutí ovocných chutí ve dvou kuličkách umístěných ve filtru nad nápisem HECCIG®, anebo v produktu bez kuliček HECCIG® KENTUCKY. Díky dvěma kuličkám si vychutnáte plnou ovocnou chuť po celou dobu nahřívání, ta u našich náplní je až 6 minut, což je dvojnásobek oproti konkurenčním výrobkům.

 
Prodej zde

NUSO: ukončily jsme prodej náplní s příchutí a rozšiřujeme řady nových tabákových řad NUSO

Nové směřování NUSO: Tabákové náplně, které překračují očekávání

Jsme nadšeni, že vám můžeme oznámit zásadní změny v našem sortimentu. Na základě povinné směrnice Evropské unie jsme ukončili prodej náplní s příchutí a místo toho jsme se zaměřili na expanzi našich řad tabákových produktů NUSO.

Od 23. října 2023 jsme ukončili prodej náplní s příchutí

Tato změna není jen omezením, ale spíše novým začátkem pro NUSO. Rozhodli jsme se posílit naši pozici na trhu tím, že se budeme zaměřovat na výrobu a prodej vynikajících tabákových náplní, které nejen splňují, ale i překračují očekávání našich zákazníků.

NUSO nadále nabízí ochucené náplně HECCIG NICCO a HECCIG ZERO

Jsme rádi, že můžeme potvrdit, že náplně ve variantě HECCIG NICCO a HECCIG ZERO zůstávají součástí našeho sortimentu. Tyto varianty nejsou považovány za tabákové výrobky podle směrnice EU, a proto nejsou postiženy změnami.

Sledujte nás a přidejte se k revoluci v tabákových náplních s NUSO

Jsme připraveni změnit vaše vnímání kvality a chuťového zážitku s našimi tabákovými náplněmi. Přidejte se k nám a sledujte, jak se NUSO stává synonymem pro excelentní kvalitu a neodolatelný chuťový zážitek. Zůstaňte naladěni na našem webu pro další aktualizace a novinky. NUSO – Váš spolehlivý průvodce světem tabákových náplní.

Přejít na produkty NUSO

Bazar – Náplně s nikotinem 

Objednejte si nikotinové zážitky na bazaru!

Nyní na bazaru: Náplně s nikotinem za skvělé ceny!

Sledujte výprodejové ceny a využijte výhodné nabídky! Přidejte se k nám a prozkoumejte nový svět zážitků. Užijte si každý tah bez zbytečných kompromisů. Zanechte stereotypů za sebou a připojte se k revoluci. Přijďte na bazar a užijte si vše, co nabízíme!

Přejít do této kategorie - pouze pro registrované

Aplikátor e-liquidu do filtrů cigaret

Inovativní novinka z naší dílny [HEC]Click – NOVINKA (VIDEO)

v prodeji od 5.9.2023

V jednoduchosti je síla a také rychlost

NEJRYCHLEJŠÍ OCHUCENÍ CIGARETY = 3 SEKUNDY

Užijte si svět aromat a ochucování s naší novou inovací!

V našem světě aromat a ochucování jsme vedoucími průkopníky. Nezůstáváme stát, ani když se mění zákony a regulace. Jsme tu pro vás, abychom i nadále uspokojovali vaše potřeby s nejvyšší kvalitou aromatizace filtrů a novými inovativními systémy aplikátorů.

A teď přicházíme s exkluzivní akcí: NUSO GOLD a NUSO INDIGO, spolu s revoluční novinkou – [HEC]Click, která vám přináší špičkové aroma ve 10 různých příchutích, na které jste čekali.

Pro milovníky praktičnosti máme připravené vaše oblíbené [HEC]Pearls spolu s aplikátory, které vám zajistí pohodlné vsazení kuličky do filtru. A co E-Liquid Bar-Fuel od firmy Hangsen? Je to značka, která se těší světovému uznání díky své prémiové kvalitě, kterou si teď můžete dopřát za fantastické ceny.

Naše nejnovější inovace [HEC]Click vás dostane. Je to nejpohodlnější, nejrychlejší a nejefektivnější způsob, jak dodat aroma do vašich cigaretových filtrů, včetně SLIM cigaret. S jednou náplní můžete dosáhnout až 840 aromatizovaných cigaret. A vše je možné díky našemu jednoduchému 3-krokovému systému naplnění: 1. Sundejte víčko. 2. Nasadíte filtr na aplikátor. 3. Otočte dle své vlastní intenzity chutě.

Připravte se na nový zážitek. Připravte se na [HEC]Click. Připravte se na inovace od nás. Jsme tu, abychom vás posunuli dál do světa aromat a ochucování. Přidejte se k nám a dejte svým cigaretám nový rozměr.

 
Přejít do této kategorie -

AKCE: NUTRISTICK – S /  NUTRISTICK – XL

NUTRISTICK XL a k tomu ZDARMA NUTRISTICK S

Jednorázové elektronické cigarety k okamžitému použití. Jsou nabité, obsahují e-liquid s příchutí a stačí je jen uchopit a použít. V prodeji beznikotinové i nikotinové varianty.

 
Přejít do této kategorie

Přístroje heat-not-burn

a jejich příslušenství

Kvalitní přístroje s intuitivním ovládáním, které jsou kompatibilní se všemi náplněmi heat stick na trhu. Spolehnout se můžete na vysokou kvalitu zpracování a dlouhou životnost.

Příslušenství Přístroje

Práskací kuličky do filtrů – [HEC]Pearls  

[HECCIG] Pearls

Představujeme [HECCIG] Pearls: Vaše cesta k osvěžení s každým tahem!

Je čas přijmout nový způsob, jak se uvolnit s každým potahem z vaší cigaretové náplně. Představujeme vám [HECCIG] Pearls – revoluční práskací kuličky, které dodají vašim cigaretám osvěžující a intenzivní chuť.

S [HECCIG] Pearls je ochucení vašich cigaret jednoduché a pohodlné. Stačí jednoduše vložit práskací kuličku do filtru a po následném prásknutí se uvolní aroma, které vám dodává osvěžující zážitek kdykoliv jen chcete. Můžete si tak vychutnávat svou oblíbenou příchuť s každým tahem, když potřebujete okamžitou dávku svěžesti.

 
Přejít do této kategorie