Domů

V aromatech a ochucování jsme prostě jedničky

Spolu s příchodem zákazů a regulativ jsme nezaspali a již teď jsme připraveni dál uspokojovat s aromatizací filtrů i nadále v patřičné kvalitě a s novými systémy aplikátorů naše věrné zákazníky a prodejce.

A začínáme akcí NUSO GOLD a NUSO INDIGO a k tomu INOVATIVNÍ NOVINKU  v aplikaci aromata (liquidu)do filtrů : [HEC]Click a to rovnou v 10 příchutích.

Pro milovníky klikaček, pukaček, zkrátka aromatizovaných práskacích kuliček máme připravené vaše-naše oblíbené [HEC]Pearls spolu s aplikátory pro komfortní vsazení kuličky do filtru.

E-Liquid Bar-Fuel od firmy Hangsen. To je světová značka v oblasti prémiové kvality e-liquidů. Již v prodeji za fantastické ceny.

A v neposlední řadě tady máme, jak jsme již zmiňovaly INOVATIVNÍ NOVINKU z naší dílny: [HEC]Click, což je nejpohodlnější, nejrychlejší a k tomu i za perfektní cenu aplikátor liquidů-aromat do filtrů cigaret včetně SLIM cigaret. [HEC]Click je schopný na jednu náplň vám dodat liquid – aroma až do 840 filtrů cigaret.

Pohodlné naplnění aromatem v 3-rychlých krocích : 1/sundej víčko 2/nasaď filtr na aplikátor a za 3/ otoč dle své vlastní intenzity chutě.

Nová řada e-cigaret HECCIG® SALT DV2 a HECCIG® SALT MINI

Nové řady jednorázových a dobíjecích E -CIGARET HECCIG® SALT DV2 a HECCIG® SALT MINI jsou zde.

HECCIG® ŘADY SALT jsou dostupné ve variantě s nikotinem – solný nikotin se sílou 15mg – jsou tedy určeny spíše pro kuřáky zkušenější. K dispozici jednorázové SALT MINI, nebo dobíjecí se systémem výměny hlavy s liquidem –  a to jako celý START KIT HECCIG SALT DV2 s možností výměny hlavy – POD systém.

 
zde v prodeji

NOVÉ ANDĚLSKY BAREVNÉ ŘADY

HECCIG® ZERO 0% NIKOTINU A HECCIG® NICCO 1,7% NIKOTINU jsou zde

Nový HECCIG® prošel nejen rebrandingem, kde na první pohled upoutá lákavý vzhled, ale především změnou složení. Díky tomu si nyní můžete užít nové a ještě lepší příchutě. Základním stavebním kamenem všech příchutí je nově směs Kentucky Tobacco. Naplno si ji vychutnáte, pokud nevyužijete možnosti prásknutí ovocných chutí ve dvou kuličkách umístěných ve filtru nad nápisem HECCIG®, anebo v produktu bez kuliček HECCIG® KENTUCKY. Díky dvěma kuličkám si vychutnáte plnou ovocnou chuť po celou dobu nahřívání, ta u našich náplní je až 6 minut, což je dvojnásobek oproti konkurenčním výrobkům.

 
Prodej zde

NUSO: ukončujeme prodej náplní s příchutí a rozšiřujeme řady nových tabákových řad NUSO

Oznamujeme vám, že postupně bude z našeho portfolia TABÁKOVÝCH NÁPLNÍ NUSO odebírány produkty, které obsahují příměs jakékoliv příchutě, a to kvůli normě, která zavádí povinno směrnici Evropské unie.

Zákaz prodeje ochucených náplní k zahřívání je platný ke dni 23.října 2023

Ochucenné náplně ve variantě HECCIG NICCO a HECCIG ZERO jsou a budou i  nadále prodávány.

Přejít na tuto akci

Bazar – Náplně s nikotinem 

Doprodej-Výprodej s akcí 2+1 ZDARMA

Náplně s nikotinem jsou tady. Kromě skvělé chuti se těšte také na velmi hezkou cenu za karton.

 
Přejít do této kategorie - pouze pro registrované
Black Edition
Zaváděcí cena 79,-Kč
Zaváděcí cena 79,-Kč

Aplikátor e-liquidu do filtrů cigaret

Inovativní novinka z naší dílny [HEC]Click – NOVINKA (VIDEO)

v prodeji od 5.9.2023

….v jednoduchosti je síla… a také rychlost:

NEJRYCHLEJŠÍ OCHUCENÍ CIGARETY = 3 SEKUNDY

Představujeme vám absolutní NOVINKU z naší dílny a to převratný aplikátor HECclick s 10 různými příchutěmi, které musíš mít. Na výběr je model s náplní 2ml a nebo větší model s náplní 4ml. A co že to vlastně je ? Co to vlastně dělá ? Obrázek vám řekne za vše.Za nás vám řekneme je jedno. To musíte mít.

Přejít do této kategorie -

AKCE: NUTRISTICK – S /  NUTRISTICK – XL

  • 12|Ks NUTRISTICK S za poloviční cenu
  • NUTRISTICK XL a k tomu ZDARMA NUTRISTICK S

Jednorázové elektronické cigarety k okamžitému použití. Jsou nabité, obsahují e-liquid s příchutí a stačí je jen uchopit a použít. V prodeji beznikotinové i nikotinové varianty.

 
Přejít do této kategorie

Přístroje heat-not-burn

a jejich příslušenství

Kvalitní přístroje s intuitivním ovládáním, které jsou kompatibilní se všemi náplněmi heat stick na trhu. Spolehnout se můžete na vysokou kvalitu zpracování a dlouhou životnost.

Příslušenství Přístroje

Práskací kuličky do filtrů – [HEC]Pearls  

[HECCIG] Pearls 

 
Přejít do této kategorie