Domů

PŘEJÍT DO MNOŽSTEVNÍCH SLEV
Registrace zde

nOVINKY Z [hec]Manie.cz

  • Začínáme ochucovat – více se dozvíte v následujícím blogovém banneru : “V aromatech a ochucování jsme prostě jedničky”.
  • Akce pro Velkoobchod – Objednávejte přes naše CALL centrum a získávejte za vaše objednávky věcné dary :  tel: +420 355 455 565
  • Milí zákazníci – Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte přístup k dalším skrytým akcím 
  • Vyzkoušejte ZDARMA vzorky – našich nových HECCIG® NICCO a HECCIG® ZERO
  • Výprodej Black Series HECCIG® se slevou až- 50% 
  • [HEC]Mania ve filmu. Ano i naše produkty si v tomto filmu zahrály. Mrkněte na to.
  • Bar- fuel : E-liquid od světové firmy HANGSEN. To je prémiová řada e-liquidů. Již v prodeji za skvělé ceny. 
  • Novinka – zahřívané tabákové náplně NUSO a KUANZHAI.
Více informací

 aromata a nové hnB řady : kuanzhaui

V aromatech a ochucování jsme prostě jedničky

Spolu s příchodem zákazů a regulativ jsme nezaspali a již teď jsme připraveni dál uspokojovat s aromatizací filtrů i nadále v patřičné kvalitě a s novými systémy aplikátorů naše věrné zákazníky a prodejce.

A začínáme akcí NUSO GOLD a NUSO INDIGO a k tomu INOVATIVNÍ NOVINKU  v aplikaci aromata (liquidu)do filtrů : [HEC]Click a to rovnou v 10 příchutích.

Pro milovníky klikaček, pukaček, zkrátka aromatizovaných práskacích kuliček máme připravené vaše-naše oblíbené [HEC]Pearls spolu s aplikátory pro komfortní vsazení kuličky do filtru.

E-Liquid Bar-Fuel od firmy Hangsen. To je světová značka v oblasti prémiové kvality e-liquidů. Již v prodeji za fantastické ceny.

A v neposlední řadě tady máme, jak jsme již zmiňovaly INOVATIVNÍ NOVINKU z naší dílny: [HEC]Click, což je nejpohodlnější, nejrychlejší a k tomu i za perfektní cenu aplikátor liquidů-aromat do filtrů cigaret včetně SLIM cigaret. [HEC]Click je schopný na jednu náplň vám dodat liquid – aroma až do 840 filtrů cigaret.

Pohodlné naplnění aromatem v 3-rychlých krocích : 1/sundej víčko 2/nasaď filtr na aplikátor a za 3/ otoč dle své vlastní intenzity chutě.

NOVINKA – HECCIG® SUORIN AIR HYBRID POD KIT

Opakovatelně-plnitelná a dobíjecí el.cigareta HECCIG® Suorin

HECCIG® Suorin Air Hybrid Pod Kit je unikátní hybridní elektronická cigareta, která kombinuje výhody plnitelných pod systémů a tradičních jednorázových e-cigaret. Její výhoda spočívá v možnosti opětovného nabíjení a opětovného plnění, přináší tak značně efektivní a úsporný provoz. Cartridge si poradí s až osmi opětovnými doplněními, nabídne tak výbornou alternativu k jednorázovým e-cigaretám. Jeden kus HECCIG Suorin Air Hybrid Pod Kit je ekvivalentem až osmi jednorázových e-cigaret, značně tak šetří vaši peněženku a zároveň je šetrnější k životnímu prostředí.

 

Nová řada e-cigaret HECCIG® SALT DV2 a HECCIG® SALT MINI

Nové řady jednorázových a dobíjecích E -CIGARET HECCIG® SALT DV2 a HECCIG® SALT MINI jsou zde.

HECCIG® ŘADY SALT jsou dostupné ve variantě s nikotinem – solný nikotin se sílou 15mg – jsou tedy určeny spíše pro kuřáky zkušenější. K dispozici jednorázové SALT MINI, nebo dobíjecí se systémem výměny hlavy s liquidem –  a to jako celý START KIT HECCIG SALT DV2 s možností výměny hlavy – POD systém.

 
zde v prodeji

NOVÉ ANDĚLSKY BAREVNÉ ŘADY

HECCIG® ZERO 0% NIKOTINU A HECCIG® NICCO 1,7% NIKOTINU jsou zde

Nový HECCIG® prošel nejen rebrandingem, kde na první pohled upoutá lákavý vzhled, ale především změnou složení. Díky tomu si nyní můžete užít nové a ještě lepší příchutě. Základním stavebním kamenem všech příchutí je nově směs Kentucky Tobacco. Naplno si ji vychutnáte, pokud nevyužijete možnosti prásknutí ovocných chutí ve dvou kuličkách umístěných ve filtru nad nápisem HECCIG®, anebo v produktu bez kuliček HECCIG® KENTUCKY. Díky dvěma kuličkám si vychutnáte plnou ovocnou chuť po celou dobu nahřívání, ta u našich náplní je až 6 minut, což je dvojnásobek oproti konkurenčním výrobkům.

 
Prodej zde

NUSO: ukončily jsme prodej náplní s příchutí a rozšiřujeme řady nových tabákových řad NUSO

Oznamujeme vám, že z našeho portfolia TABÁKOVÝCH NÁPLNÍ NUSO byl ukončen prodej řady produktů NUSO s příměsí příchutě, a to kvůli povinné směrnici Evropské unie.

Zákaz prodeje ochucených náplní k zahřívání je platný od dne: 23.října 2023

Ochucené náplně ve variantě HECCIG NICCO a HECCIG ZERO jsou a budou i  nadále prodávány, jelikož se nejedná o tabákový výrobek. Směrnice EU se na tento druh náplní nevztahuje.

Přejít na produkty NUSO

Bazar – Náplně s nikotinem 

Doprodej

Náplně s nikotinem jsou tady. Kromě skvělé chuti se těšte také na velmi hezkou cenu za karton.

 
Přejít do této kategorie - pouze pro registrované

Aplikátor e-liquidu do filtrů cigaret

Inovativní novinka z naší dílny [HEC]Click – NOVINKA (VIDEO)

v prodeji od 5.9.2023

….v jednoduchosti je síla… a také rychlost:

NEJRYCHLEJŠÍ OCHUCENÍ CIGARETY = 3 SEKUNDY

Představujeme vám absolutní NOVINKU z naší dílny a to převratný aplikátor HECclick s 10 různými příchutěmi, které musíš mít. Na výběr je model s náplní 2ml a nebo větší model s náplní 4ml. A co že to vlastně je ? Co to vlastně dělá ? Obrázek vám řekne za vše.Za nás vám řekneme je jedno. To musíte mít.

 
Přejít do této kategorie -

AKCE: NUTRISTICK – S /  NUTRISTICK – XL

NUTRISTICK XL a k tomu ZDARMA NUTRISTICK S

Jednorázové elektronické cigarety k okamžitému použití. Jsou nabité, obsahují e-liquid s příchutí a stačí je jen uchopit a použít. V prodeji beznikotinové i nikotinové varianty.

 
Přejít do této kategorie

Přístroje heat-not-burn

a jejich příslušenství

Kvalitní přístroje s intuitivním ovládáním, které jsou kompatibilní se všemi náplněmi heat stick na trhu. Spolehnout se můžete na vysokou kvalitu zpracování a dlouhou životnost.

Příslušenství Přístroje