Naskladněno: liquidy, Hitaste P6 Mini a Minibar

Konečně máme naskladněno!

Liquidy [NUTRISTICK]

Liquidy [NUTRISTICK] nabízíme v balení 10ml/6MG. Tyto liquidy jsou používány také do našich jednorázových cigaret [NUTRISTICK]. Liquid vyniká neuvěřitelnou šťavnatou chutí. Spolu s našimi nabíjecími cigaretami si vychutnáte například výraznou chuť ledového hroznu nebo chuť tabáku s mátou.

Hitaste P6 Mini

P6 mini je nová řada rodiny Hitaste, která opět prošla krásným tuningem. Na rozdíl od klasické P6 si ji můžete pořídit v novém odstínu barvy nazvaným Pink aurora. Další změnou je vrchní víčko, které je uzavíratelné. Díky tomu již nehrozí, že by se do prostoru, kam se dávají náplně, dostaly nečistoty. Další novinkou u P6 mini je nová funkce Pauza. Cigareta se po zmáčknutí stisknutí tlačítka zahřívá jen na 100 stupňů a je tedy okamžitě po spuštění ohřevu připravena na pokračování kouření, což pokládáme za opravdu zajímavé.

Minibar

Minibar je jednorázová elektronická cigareta s neuvěřitelnou chutí. Je to první cigareta na našem e-shopu, kde je použita tzv. nikotinová sůl. Ta má nižší PH, a díky tomu neškrábe ani jinak nedráždí v krku a umožňuje hladký tah, čímž se usnadňuje vdechnutí. Díky této nové technologii je potřebný čas na zakouření si kratší, ale požitek z chuti daleko větší. Tento produkt jsme ohodnotili pěti hvězdami, a to z důvodu opravdu výtečné chuti a vysoké dýmivosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *