Tabákové náplně [HECCIG] již brzy skladem

Oznamujeme, že naše rodina produktů [HECCIG] se již brzy rozroste o tabákovou cigaretu s názvem Nico.

Mnozí z vás již ví, že v našem plánu bylo a je rozšířit prodej o tabákové náplně. Již po celou dobu – dnes asi 10 měsíců – bojujeme jako lvi o uvedení tohoto výrobku k nám na Český a Evropský trh.

Jak se nám to daří, jak je to dnes a jak postupujeme ?

V dnešní době jsou podepsány smlouvy a začal proces velkého papírování, zkoušek a certifikací pro uvedení našeho výrobku na Český a Evropský trh. Na celý tento proces využíváme externí firmu, je totiž nesmírně složitý.

Naše externí firma a ani nikdo jiný v ČR a v Evropě, tedy kromě konkurence PM, tento proces neabsolvoval. Ani žádná česká firma s tímto procesem nemá zkušenosti a je to pro naší firmu velká výzva, kterou přijímáme.

Jsme stále na začátku

Máme za sebou skoro roční jednání. Za tuto dobu jsme podepsali smlouvy na výrobu a našli externího dodavatele pro vyřízení veškerých náležitostí s tím spojených. Ač se to nezdá, je to velké množství práce a pracovních cest do zahraničí, osobních i online jednání, nespočet e-mailů a dopisů.

Vzhůru do Česka

Když je hotovo v rámci třetích zemí, přesouváme se na Česko. Tady nám zatím tento příběh končí. Nicméně víme, že dle České legislativy je jen přihlášení produktu otázkou až šesti měsíců. Takže jediné, co můžeme dodat na závěr je, že dříve to nejspíš nebude.

Staňte se naším partnerem

Portfolio produktů se neustále rozrůstá a těšit se můžete na opravdu vyladěné chutě ve dvou nových sériích.

Již v dnešní době se nám hlásí nejen velkoobchody z ČR a SR, ale převážně velkoobchody z dalších Evropských zemí. Naše partnerské velkoobchody již dnes naleznete například v Maďarsku a Německu. Připravuje se spolupráce se Švédskem, Itálií a dalšími 6 zeměmi.

Jakožto spolupráce, tak i zásoby budou vždy na samotném počátku omezeny, a to z důvodu náročného procesu importu. Je tedy důležité brát v potaz to, že přednost budou mít velkoobchody, které se připojí co nejdříve. Jestliže máte tedy zájem o spolupráci, neváhejte, vyplňte registrační formulář pro velkoobchody, nebo registrační formulář pro obchodní zástupce.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *