Tabákové náplně [HECCIG] již na cestě

Oznamujeme, že do naší rodiny produktů [HECCIG] již brzy také přibude tabáková cigareta názvem [HECCIG] s Nico.

Mnozí z vás již ví, že v našem plánu bylo a je přijít s prodejem také tabákových náplní – cigaret. Již po celou dobu (dnes cca 10 měsíců) bojujeme jako lvi o uvedení tohoto výrobku k nám do našeho portfolia, tedy na Český a Evropský trh.

A jak se nám to daří, jak je to dnes a jak postupujeme ?

V dnešní době jsou již podepsány smlouvy a začal proces a velké papírování, zkoušek a certifikací pro uvedení našeho výrobku na Český a Evropský trh. Na tento celý proces využíváme externí firmu.

Proces je složitý !

Celý tento proces zkoušek, certifikátů a kompletní začlenění tabákového výrobku na trh je velice složitý a berte v potaz, že jedinečný. Naše externí firma a ani nikdo jiný v ČR a v Evropě, (tedy mimo konkurence PM), nikdo tento proces neabsolvoval. Ani tedy žádná česká firma s tímto procesem nemá zkušenosti a jak nám bylo řečeno od našeho externisty,…. : je to pro naší firmu VELKÁ VÝZVA, kterou bereme.

A to je jen začátek !

Takže máme za sebou skoro roční jednání. Za tuto dobu jsme tedy podepsali smlouvy na výrobu a našli externího dodavatele pro vyřízení veškerých náležitostí s tím spojený. zřejmě si říkáte nic moc. Ano, ale mi říkáme opak…uf. Ač se to nezdá je to spousty práce, pracovních cest do zahraničí a třetích zemí (ne tento výrobek nebude z ČÍNY). Prostě spousty práce, jednání ať už osobního, tak nekonečně hodin psaní po Whats uppu, nespočet emailů a fyzicky odeslaných dopisů, psaní ve We-chatu a nekonečné hodiny při mítincích na Skype s advokátní kanceláří v třetí zemi, kterou je v tomto případě opravdu třeba k veškerému úspěšnému vyřízení v zemi výrobce.

Nicméně konec je ten, že je vše zařízeno, tedy alespoň co se týče v rámci zákonů a potřeb v třetích zemí, tedy země výrobce.

Tak a vzhůru na České zákony !

Když je hotovo v rámci třetích zemí, tak jdeme na Česko. Tady nám zatím tento příběh, tak nějak končí….. Nicméně, co jediné víme je to, že dle České legislativy jen přihlášení produktu je otázkou až 6-měsíců. Takže co jediné můžeme dodat na závěr je to, že dříve než do 6 měsíců to zřejmě nebude, tak nám držte palce, že vše půjde dobře a výrobek na trh přineseme co nejdříve.

Již teď se připravte na prodej tabákových náplní, ale hlavně na spolupráci – spolupráce bude jen pro první z vás ! (důležitá část článku) !

Nicméně naše portfolio produktů je již teď velké, neustále se rozrůstá a přinášíme vám to, co nikdo. V dnešní době jsme opravdu vyladily chutě a chutě jsou teď dle přání Evropského trhu dvojího druhu (dvě série)

Jestliže uvažujete o spolupráci s námi, je potřeba si uvědomit tu věc, že první, kdo má spolupráci v dnešní době jistou a tedy bude mít vždy připravované tabákové cigarety skladem, jsou partneři a velkoobchody, které s námi již spolupracují a naše portfolio výrobků prodává.

A PROČ JE NUTNÉ ZAČÍT SPOLUPRÁCI CO NEJDŘÍVE?

Omezené zásoby (začátek NOVINKA) – buďte u toho, nebo bude pozdě !

Jako u každé NOVINKY, u každého nového zboží je potřeba brát v potaz, že se nedostane na každého. Již v dnešní době se nám hlásí velkoobchody z ČR a SR ,ale převážně velkoobchody s Evropských zemí. Naše partnerské velkoobchody již dnes naleznete v Maďarsku a Německu. Připravuje se spolupráce se Švédskem, Itálií a dalšími 6 zeměmi. Nicméně v dnešní době tzv. možnosti nákazu, jsou tyto jednání pomalá. Není to z naší strany, ale ze stran úřadů, které v dnešní době jsou vytíženy a mají na starosti jiné věci, než přihlášení výrobků do jejich krajiny.

Jakožto spolupráce, tak i zásoby budou vždy na samotném počátku omezeny a to z důvodu celkového procesu importu. Je tedy důležité brát v potaz to, že opravdu velkou přednost budou mít partneři, kteří se připojí co nejdříve. Jestliže máte tedy zájem o spolupráci, neváhejte, vyplňte registrační formulář a budete kontaktováni naším obchodním zástupcem.

 

Zde ve videu uvidíte naše dosavadní portfolio cigaretových náplní, včetně tabákových, které jsou v přípravě:

Série [HECCIG] Ccobato :  Tato série je velice úspěšná a opravdu velice chutná, co se týká požitku s kouření. Jsou to chuti sladké s opravdu mírným nádechem máty, které se při kouření roznášejí v celém prostoru, prostě jednoznačná jednička.Chuť Série [HECCIG] Ccobato  je sladká a požitek z HITU opravdu dobrý. Jde o tzv. práskačku, práskací cigaretu, kdy je třeba před samotným kouřením si náplň prásknou. Kde je třeba zmáčknout je značeno na cigaretě terčíkem.

     

 

Portfolio Série [HECCIG] Ccobato  se v současné době rozrůstá, jelikož celkové know-how cigarety bylo pečlivě připraveno a nic nebrání v rozšíření chutí. Chuť v této sérii [HECCIG] Ccobato již vždy bude přirozená , plná a sladká.

 

[HECCIG] Ccobato -Luxusní Editovaná série

Díky své opravdu luxusní chuti a velké prodejnosti série [HECCIG] Ccobato jsme si pro vás připravily její Limitovanou edici – Virginia s Kávou, kdy byl kladem důraz na výjimečnost a zároveň tak autentičnost chuti virginského tabáku. to se dokonale povedlo.

Tato série je provedena v luxusním dárkovém balení a krabičky tak můžete i po jejím vyprázdnění používat pro své oblíbené náplně. Budete tak vždy výjimeční a každý uživatel tohoto kouření se za vámi vždy bude otáčet. Díky tomu je dobré i doporučovat naše portfolio výrobků a zapojit se tak proto do našeho Provizního – Affiliate programu a nebo se  stát rovnou i naším obchodním zástupcem.

        

 

Série [HECCIG] Healcier : Tato série je něco zcela jiného. Je zde spíše dbáno na nahořklost chutě a více chutě mentolové. tyto série jsou opravdu rozlišné. Je to stejné, jako s vínem a díky tomu máte možnost výběru. Jak vždy každému říkáme. Někdo má rád sladké víno, někdo mírně nahořklé. tak je to i s našimi sériemi…pro každého máme něco.

 

 

Série NUTRISTICK : Tuto sérii není nutno představovat. Není to náplň je to jednorázová elektronická cigareta s obsahem liquidu a výběrem s nikotinem, nebo bez. Její chutě jsou výjimečné, autentické a je jejich velký výběr. Tato cigareta je s obsahem kolagenu a vitamínů.Opět tedy dá se s nadhledem říci, další naše zdravá cigareta. Tento výrobek doporučujeme jako doplněk ke kouření tabákových a našich náplní, kde jejím užíváním si užijete chuť sladkých autentických chutí a snížíte si tak spotřebu našich a tabákových náplní.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *